Portal mieszkańców Osiedla Nowiec

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
 
Inne

Sprzątanie lasu wokół Nowca

PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Do posprzątania lasku koło naszego osiedla w sobotę 9 maja o godzinie 10.00 zgłosiło się 8 mieszkańców. Robota trwała do godziny 13.00. Jej efektem jest cała sterta worków. Pod artykułem (Czytaj więcej...) zdjęcia ze zbiórki śmieci zrobione jeszcze w trakcie roboty. Tych worków było ostatecznie znacznie więcej. Zgłoszono do ZDIZ w Gdańsku, aby worki zabrano, łącznie z tymi co były zebrane już wcześniej. Mimo słabej frekwencji te osoby, które przyszły deklarują, że za rok też przyjdą.

Sprzątanie lasu 2015 

Zmieniony: czwartek, 16 lutego 2017 21:40 Więcej…
 

Coroczne sprzątanie lasu

PDF

Jak co roku na wiosnę chcielibyśmy posprzątać lasek koło naszego osiedla. Chętnych zapraszamy w sobotę 9 maja o godz. 10.00 z własnymi workami i rękawicami.
Zbiórka przy wejściu do lasu na Etapie E.
Pozdrawiamy

 

 

Uwaga na złodziei

PDF

Dwa typy ubrane na czarno i w czarnych kominiarkach obserwowało domy na dolnym Nowcu w nocy 15/16 stycznia. Mieszkańcy ponownie wzywali firmę ochraniarską i policję. Prosimy sąsiadów o wzmożoną czujność.

Zmieniony: niedziela, 18 stycznia 2015 00:34
 

Podziękowania

PDF

Szanowni Sąsiedzi,
pragnę złożyć gorące podziękowania za zaufanie, jakim mnie Państwo obdarzyli w czasie zakończonych wyborów samorządowych. Każdy głos oddany na moją osobę, traktuję jako wyraz poparcia dla przygotowywanych przeze mnie inicjatyw i deklaruję pełne zaangażowanie przez kolejne cztery lata na rzecz okręgu, który reprezentuję.
Doświadczenie, jakie zdobyłem pełniąc funkcję Radnego w czasie ostatnich trzech kadencji, daje mi podstawy do skutecznego realizowania projektów ważnych dla mieszkańców. Jako Państwa sąsiad pragnę złożyć deklarację, że będę pracował na rzecz przedsięwzięć, które przyczynią się do poprawy jakości życia w dzielnicy Nowiec. Proszę pamiętać, że w Radzie Miasta Gdańska mają Państwo we mnie swojego przedstawiciela. Zachęcam do stałego kontaktu.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję za poparcie.
     Z wyrazami szacunku,
          Mirosław Zdanowicz
          Radny Miasta Gdańska

Zmieniony: piątek, 28 listopada 2014 18:43
 

Ostrzeżenie przed złodziejami

PDF

Dostaliśmy od Gestora informację, że dzisiejszej nocy (29/30 X) na naszym osiedlu, przy ulicy Dolne Młyny miała miejsce kradzież samochodu. Złodziejom udało się otworzyć szlaban, za którym stał samochód. Prosimy mieszkańców o wzmożenie czujności, bo takie sytuacje mogą się powtórzyć.

Zmieniony: czwartek, 30 października 2014 10:58
 

Problem z internetem?

PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Prezentujemy inicjatywę istotną dla mieszkańców Nowca z problemami z dostępem do internetu - chodzi o zgłoszenie chęci korzystania z usługi Neostrada w Orange Polska. Ta inicjatywa została podjęta równolegle z inicjatywą mieszkańców Etapu E, której efektem było złożenie petycji w sprawie internetu z podpisami mieszkańców do dewelopera. Niestety czas upływa, ktoś w INPRO "przeoczył" plany ww. kwestii, a większość mieszkańców Etapu E zaaferowana odbiorem własnych domów nie umieściła wzmianki o braku sieci w protokołach odbioru.

Chodzi o to, aby mieszkańcy Nowca bez netu kablowego (z tego co się orientujemy - nie tylko Etapu E), wypełnili załączoną deklarację (jeszcze NIE UMOWĘ) wg instrukcji (proszę kliknąć poniżej w link "Więcej") i przesłali jej skan mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , a w razie jakichkolwiek pytań dzwonili na numer służbowy Pana Dawida 535551200.
Pan Dawid Karamać jest przedstawicielem firmy ORANGE na ul. Długiej w Gdańsku.
Jak najszybsze wysłanie ww deklaracji od największej liczby osób pomoże firmie ORANGE w oszacowaniu kosztów i ewentualnym podłączeniu nas do sieci. Należy podkreślić, iż deklaracja (niewiążąca) zamówienia jak najdroższej opcji abonamentu przez największą liczbę mieszkańców spowoduje większe prawdopodobieństwo rozpatrzenia naszej bolączki.
Rekomendujemy wszystkim zainteresowanym wybór pakietu za 69,99 zł.
Więcej…